Vtipné a tematické doplňky

Doplňky - SvatbaVHrebine.cz

Přemýšlíte, jak překvapit Vaše přátele například při „zátahu“? Co takhle při „nečekané“ zastávce zahodit sako, svatební košili a pod ní mít vtipné triko s nápisem „VŽDY PŘIPRAVEN!“? Přemýšlíte, jak vtipně rozlišit Vaše párty přátele při zábavě? Hrajte opět za tým ženicha či nevěsty… a tento nebo podobný text i s klipartem můžete připnout jako placku Vašim přátelům..

Toto jsou jen náměty, které známe z desítek námi absolvovaných svateb, nicméně nabídka našich vtipných nebo tématických doplňků se neustále rozšiřuje a u většiny doplňků Vám můžeme při včasném zadání zajistit i Váš vtipný text!

V nabídce jsou nejen trika s potiskem, placky, ale mnohé další. Přehled těch nejvyhledávanějších nejen z naší nabídky Vám postupně doplníme i na tento web. V každém případě nás stačí kontaktovat a sdělit Vaše přání. Rádi oslovíme i naše externí dodavatele pokud Vaši představu nebudeme moci vyrobit sami!

Zvažujete svatbu se specifickým tématem? Dejte nám o tom s předstihem vědět a pokusíme se Vám zajistit i případné drobnosti, které Vám schází!

Svatba má být úžasným příjemným nezapomenutelným zážitkem a rádi Vám v tom pomůžeme!