Svatební video

Svatební den je nezapomenutelnou událostí. Tyto události jako tým pomáháme párům zachovat dlouhé roky. Naše služby v oblasti pořizování svatebních fotografií i videa jsou poskytovány již téměř 20 let celým naším zkušeným týmem.

Fotografování i natáčení za tu dobu navštívilo rozličná i netradiční místa nejen v oddacích místnostech obecních úřadů, ale množství svateb v interiérech zámků nebo obřadů pod širým nebem. Krátké video i referenci můžete přehrát níže.

Jak vše probíhá?

Po stanovení termínu svatby s námi domluvíte detaily Vašeho svatebního programu a Vaše představy. Několik dnů před samotnou svatbou se vše ještě jednou potvrdí a v případě drobných změn programu se fotografování přizpůsobí Vašim představám.

V samotný svatební den se kameraman/ni dostaví ve stanovený čas na Vaši svatbu a po celou dobu dokumentuje tuto Vaši událost. Po ukončení svatby a následném zpracování budou zpracovaná videa předána novomanželům.

Proč využít našich video služeb?

 • zajištění kompletních foto-video služeb na Vaší svatbě
 • jsme tým zkušených lidí působící v této oblasti dlouhé roky
 • profesionální technika i příslušenství se zkušeností kameramanů zajistí uchování krásných vzpomínek
 • při současném využití foto i video služeb na jedné svatbě získáváte automaticky příjemné BONUSy!
 • videa jsou předávány na kvalitních profesionálních DVD discích s voděodolným potiskem ve fotokvalitě a v ochranné krabičce nebo flash disku v elektronické podobě formátu MP4…
 • profesionální a lidský přístup ke každému klientovi
 • pokud Vám naše služby doporučil někdo z Vašich přátel a sdělíte nám jeho jméno, pak získáte další BONUSy!

Co získáte v základním balíčku VIDEO služeb?

V základní sestavě získáte

 • Natočení a zpracování videa Vašeho svatebního dne
 • 4 DVD disky se zpracovaným svatebním videem (1 DVD pro novomanžele, 2 DVD pro obě strany rodičů a 1 DVD na půjčování přátelům), nebo FLASHdisk obsahující námi pořízené fotografie a sestřih svatebního videa (formát videa: MP4)
 • DVD mají plnobarevný foto-potisk s voděodolným povrchem a ochranným obalem

Ceny za DVD nad 4 ks a případné další služby budou sděleny na vyžádání.

Na DVD naleznete

 • zpracovaný videozáznam z Vaší svatby
 • videoklip (průřez několika záběry z průběhu celého dne – možno vidět náhled níže ve video-referenci)
 • v případě využití i našich foto-služeb i fotogalerii podbarvenou hudbou…

Svatební videoklip, případně jiná část videa může být na Vaši žádost a souhlasem umístěna na videoserver a Vámi sdílena na osobním webu nebo sociálních sítích zcela zdarma!

Videoreference na svatební video z prostor Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem:
Poznámka: Video obsahuje referenci a v druhé části náhled několika záběrů ze svatebního videa! Video je také doplněno podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby formou titulkování!

Video zvětšíte na celou obrazovku kliknutím na patřičnou ikonu v pravé dolní části videa…

Jaké jsou ceny?

Rádi bychom zde uveřejnili ceny, ale každá svatba je jiná s jinými náklady a ceny stanovujeme až podle náročnosti Vašich představ. Níže uvedené ceny jsou pouze orientační! Nezávaznou kalkulaci Vám rádi sdělíme zdarma. Stačí nás kontaktovat!

 • příjezd ženicha a nevěsty na obřad, svatební obřad a v případě fotografování ihned po obřadu i průběh fotografování v areálu a nedalekém okolí NH – cena začíná již na částce 4 900,- Kč (církevní obřad se mší apod. obvykle + 1000,- Kč dle náročnosti na další techniku a obsluhu – cena bude sdělena při stanovení nezávazné kalkulace)
 • natáčení celého svatebního dne (obvykle od 9 hod do 20-22 hod) s dopravou v okruhu max 10 km od Kladrub nad Labem začíná již od 13 000,- Kč .
 • cena za jiný časový rozsah/představu natáčení je stanovena dle náročnosti a sdělena při stanovení nezávazné kalkulace

V případě, že je svatební obřad v prostředí vyžadující více techniky (např. prostor Kostela sv.Václava a Leopolda) nebo jde o časově náročnější svatbu (církevní obřad se mší apod.) – se částka může mírně navýšit. Toto je však zohledněno již při nezávazné kalkulaci a jste tak o přesné ceně informování s předstihem. Obvykle však je na svatbě pouze 1 kameraman který vše natočí sám.

Naše kompletní FOTO-VIDEO služby na Vaší svatbě:

Pokud na Vaši svatbu pojede náš fotograf i kameraman, pak získáte další BONUSy. Můžete získat příjemnou slevu nebo další služby, případně DVD média navíc ZDARMA! Využijte této jedinečné příležitosti!

Cenu Vám rádi sdělíme zdarma na vyžádání hned po upřesnění Vašich představ.

Jak nás kontaktovat?

Jaroslav Smékal

Telefonní kontakt: 603 744 461 (odpoledne)

E-mail: posta@SvatbaVHrebcine.cz